Ieroču tīrīšana

Ieroču tīrīšana

Ieroču tīrīšana: šaujamieroču apkopes nākotne

Šaujamieroču nozares pasaulē, kur precizitāte un uzticamība nozīmē atšķirību starp panākumiem un neveiksmēm, šaujamieroču apkope ir ļoti svarīga. Tradicionālās ieroču tīrīšanas metodes saskaras ar izaicinājumiem, ko rada mūsdienu dizaina pieaugošā sarežģītība. Taču mēs ieejam jaunā ieroču apkopes ērā ar progresīvu tehnoloģiju palīdzību – ultraskaņas tīrīšanu.

Jauns ieroču pilnveidošanas laikmets

Ar ultraskaņas tīrītāja un tīrīšanas koncentrātu palīdzību esam izvirzījuši priekšplānā inovāciju, kas pārsniedz tradicionālo tīrīšanas metodi.

Pirms un pēc tīrīšanas

Ieroču tīrīšana

Izpratne par ultraskaņas ieroču tīrīšanu

Ultraskaņas tīrīšana balstās uz augstfrekvences skaņas viļņu principu, kas tīrīšanas šķidrumā rada mikroskopiskus burbuļus. Pēc tam šie burbuļi sabrūk, no pistoles noņemot piemaisījumus, taukus un gružus. Šīs metodes galvenā priekšrocība ir spēja notīrīt pat vismazākās daļiņas visgrūtāk sasniedzamajās ieroča vietās.

Ultraskaņas pistoles tīrīšanas priekšrocības

  • Precizitāte un uzticamība

Ultraskaņas tīrīšana nodrošina augstu precizitātes līmeni netīrumu izvadīšanā. Tas ir īpaši svarīgi, lai uzturētu optimālu ieroča veiktspēju un novērstu darbības traucējumus.

  • Ieroču izturība

Regulāra tīrīšana ar ultraskaņas palīdzību pagarina ieroča kalpošanas laiku, kas ir atslēga ieguldījuma vērtības saglabāšanai. Tas samazina nodilumu un novērš gružu uzkrāšanos, kas varētu ietekmēt veiktspēju.

  • Ātri un efektīvi

Pateicoties augstajai skaņas frekvencei un precīzajai tīrīšanas tehnoloģijai, ultraskaņas tīrīšana ļauj ātri un efektīvi veikt ieroču apkopi. Tas palīdz samazināt laiku, ko pavadāt iekārtu apkopei.

Ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu izmantošana praksē

Ultraskaņas tīrīšana ir piemērota dažādām ieroču daļām, ieskaitot tīrīšanu:

  • Pistole un šautene:Precīzai mucu, žurnālu, misiņa un citu detaļu tīrīšanai
  • Munīcijas instrumenti:Ieskaitot kasetnes, kas ļauj atkārtoti ielādēt uzticamus žurnālus
  • Optiskie palīglīdzekļi:Lēcu un citu optisko komponentu maigai tīrīšanai

Ieroču tīrīšana

Ieroču tīrīšana Ieroču tīrīšana

Pistoles misiņš pirms un pēc tīrīšanas

 

ASONIC ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi un tīrīšanas koncentrāti

Uzņēmumā Asonic mēs lepojamies ar savu plašo ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu un tīrīšanas koncentrātu klāstu, kas pielāgoti ieroču nozares vajadzībām. Mūsu ierīces ir izstrādātas ērtai lietošanai, izturīgai un optimālai tīrīšanai.

Vispiemērotākie ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi ir no PRO sērija-40kHz:

ultrasonic cleaner

 

ASONIC PRO-50 Profesionāls ultraskaņas tīrītājs ar tilpumu 3,5 litri, ideāli piemērots mazāku ieroču tīrīšanai ar groza izmēru 270×145×75 mm.

PRO-50 modelim ir atsevišķa laika regulēšana no 1 līdz 99 minūtēm, uzsildīšana līdz 80°C un automātiska izslēgšana. Lieliska izvēle plašam lietojumu klāstam, jo ​​varat iestatīt optimālo temperatūras un priekšmetu tīrīšanas laika attiecību.

Ultraskaņas frekvence 40 kHz nodrošina rūpīgu, bet maigu tīrīšanu. Piemērots priekšmetiem ar daudzām plaisām un maziem iespiedumiem. Mazāko burbuļu dēļ ar mazāku enerģiju, bet lielāku blīvumu, šī frekvence ir īpaši piemērota mīkstākiem metāliem, plastmasām un priekšmetiem ar pulētu virsmu.

Ultraskaņas jauda 120W nodrošina pietiekami lielu burbuļu skaitu ātrai un efektīvai ļoti daudzu objektu tīrīšanai ultraskaņas tīrītājā.

Ieroču tīrīšana

Ultraskaņas tīrītājs garākām stobriem un pistolēm ASONIC PRO-300XL

 

PRO-300xl-Profesionāls ultraskaņas tīrītājs ar tilpumu 29 litri, ar groza izmēru 890×190×115 mm.

PRO-300xl Lielākā iekārta mūsu pamata PRO sērijā, ko darbina 10 devēji un kas ir radīts, lai risinātu dažādas problēmas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat tīrītāju ar pietiekamu jaudu, lai iztīrītu lielāku daudzumu mazāku priekšmetu, vai arī groza izmērs ir pietiekami liels lielākiem priekšmetiem, šis modelis ir pareizā izvēle. Tāpat kā visiem mūsu PRO sērijas modeļiem, tai ir atsevišķa taimera regulēšana no 1 līdz 99 minūtēm. Automātiska izslēgšana un temperatūras iestatīšana līdz 80°C.

Ultraskaņas frekvence 40 kHz nodrošina rūpīgu, bet maigu tīrīšanu, kas ir piemērota objektiem ar daudzām plaisām, plaisām un maziem iespiedumiem. Mazāko burbuļu dēļ ar mazāku enerģiju, bet lielāku blīvumu, šī frekvence ir īpaši piemērota mīkstākiem metāliem, plastmasām un priekšmetiem ar pulētu virsmu.

TĪRĪŠANAS KONCENTRĀTI IEROČU DAĻU TĪRĪŠANAI

ASonic piedāvā arī plašu piemērotu klāstu tīrīšanas koncentrāti, kas kopā ar ultraskaņas tīrītāju palielina tīrīšanas efektivitāti. Piedāvājam tīrīšanas koncentrātu dažādu ieroču detaļu un apvalku tīrīšanai AS-SENS un alumīnija detaļu tīrīšanas līdzeklis: AS-CARB.

AS-SENS – koncentrāts jutīgu metālu un priekšmetu ultraskaņas tīrīšanai ir spēcīgs un mazsārmains. Pateicoties īpašajai formulai, šis koncentrāts ir lieliski piemērots netīrumu noņemšanai no visiem jutīgajiem objektiem.

AS-CARB- Koncentrāts ieroču detaļu ultraskaņas tīrīšanai no alumīnija un līdzīgiem metālu sakausējumiem. Pateicoties īpašajai formulai, šis koncentrāts ir lieliski piemērots vispārējo netīrumu, oglekļa un tauku noņemšanai.

Šaujamieroča tīrīšana

TĪRĪŠANAS SOLIS:
  1. Pēc ķīmijas aprēķināšanas un šķīduma degazēšanas izjauciet šaujamieroci un ievietojiet detaļas grozā
  2. Novietojiet grozu ultraskaņas tīrīšanas zonā, lai noņemtu netīrumus, un iestatiet taimeri uz 10 minūtēm
  3. Nomainiet šķidrumu ar mineralizētu ūdeni un iemērciet ieroci 2 minūtes šķidrumā, lai noņemtu atlikušo līdzekli.
  4. Atkarībā no netīrumu līmeņa uz šaujamieroča var būt nepieciešama papildu tīrīšana. Ja nepieciešams, atkārtojiet tīrīšanu.

Ieroču apkopes nākotne

Ieroču ultraskaņas tīrīšana ir moderns risinājums mūsdienu ieroču nozares prasīgajām vajadzībām. Uzņēmumā Asonic mēs esam apņēmušies nodrošināt visprogresīvākās tehnoloģiskās inovācijas, kas nodrošina jūsu aprīkojumam ilgu kalpošanas laiku un nevainojamu veiktspēju.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu ultraskaņas tīrīšanas līdzekļiem un tīrīšanas koncentrātiem, sazinieties ar mums uz order@asonic.si

Ieejiet jaunā ieroču tīrīšanas ērā ar Asonic ultraskaņas tīrītājiem

 

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.