ultrasonic cleaning history

Ultraskaņas vēsture un progress

Ultraskaņas tīrīšana tika izstrādāta ap 1950. gadu, taču mēs bijām ieinteresēti atbildēt uz visu vēstures jautājumu, kā tas viss sākās.

Pirmie atklājumi

Pēc dažādu avotu pārlūkošanas mēs varētu sākt jau 6. gadsimtā pirms mūsu ēras. Ap to laiku Pitagors uzrakstīja matemātiskas īpašības uz stīgu instrumentu teorijas un akustikas – skaņas zinātnes.

Apmēram divus gadu tūkstošus vēlāk, 1794. gadā, Lazzaro Spallanzani atklāja eholokāciju sikspārņos. Viņš parādīja, ka sikspārņi medīja un pārvietojās ar nedzirdamu skaņu, nevis redzi.

gadā brāļi Žaks un Pjērs Kirī uzlaboja savas zināšanas par piroelektroenerģiju. Tas ir materiāla elektriskais potenciāls, reaģējot uz temperatūras izmaiņām. Viņi atklāja pjezoelektrisko efektu, kas bija pirmā pārveidotāja zinātniskais pamats, kas radīja un atklāja ultraskaņas viļņus gaisā un ūdenī.

gadsimts un tehnoloģija

Pirmā pasaules kara laikā 1917. gadā Pāvils Langevins izmantoja ultraskaņas tehnoloģiju, lai atklātu zemūdenes. Pēc tam šī tehnoloģija tika veidota dažādiem lietojumiem. Sākot ar medicīnas, farmācijas, militāro un vispārējo nozari sāka izmantot un attīstīt ultraskaņas tehnoloģiju.

Ultraskaņas tehnoloģijas attīstība gūst labumu daudzām dažādām nozarēm. Ultraskaņas ierīces var noteikt objektus, izmērīt attālumus, veikt dziļu tīrīšanu, palīdzēt ražošanā un uzlabot medicīnisko aprūpi un ārstēšanu. Lietojumi turpina pieaugt, jo panākums ir ultraskaņas komponentu ražošanā, bieži nodrošinot mazāk invazīvu un zemāku izmaksu alternatīvu.

Interesanta un populāra ultraskaņas diapazona lietošana bija Polaroid kamera. Šī tehnoloģija tika uzskatīta par dažādu ultraskaņas produktu pamatu.

Ultraskaņas tīrīšana

Ir grūti atrast tā brīža izcelsmi, kad tīrīšanas tehnoloģijai tika piemērota ultraskaņa. Bet aptuveni 1950. gados pirmie uzņēmumi Amerikas Savienotajās Valstīs un Lielbritānijā izstrādāja dažas no pirmajām ultraskaņas tīrīšanas sistēmām vēsturē.

Pirmā lētā sadzīves tehnika tirgū nonāca ap 1970. gadu. Biežāki šī procesa izmantošanas veidi bija medicīniskā aprīkojuma sterilizācija, dārglietu tīrīšana, radioaktīvo iekārtu dekontaminēšana, precīzu metāla detaļu mazgāšana. Kopš 1990. gadiem ultraskaņas tehnoloģija strauji attīstās. Mūsdienu ultraskaņas sistēmas var tīrīt detaļas ar lielāku frekvenču diapazonu un ar lielāku precizitāti. Tur jūs varat izvēlēties biežumu agresīvai tīrīšanai un smalkām detaļām, kurām nepieciešama maiga tīrīšana.

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.