Rūpnieciskais

Daļu un rūpniecisko instrumentu tīrīšana, iespējams, nav pirmā apvienība, domājot par rūpniecību un ražošanu. Tas ir tikpat svarīgi un vēl grūtāk sasniedzams kā citās darba jomās. Rūpniecībā, ražošanā un restaurācijā izmantotie instrumenti un aprīkojums var būt ļoti grūti vai dažreiz pat bīstami tīrāmi.

Tīrīšanas laikā zāģiem, asmeņiem un līdzīgiem instrumentiem ir nepieciešama īpaša piesardzība. To tīrīšanā mēs arī izmantojam daudz vairāk laika. Turklāt mums to tīrīšanai varētu būt lielāks skaits. Tīrot tos pa vienam, to tīrīšana var ilgt vairākus gadus.

Arī citiem rīkiem ir daudz slēptu, grūti sasniedzamu plankumu, kur varētu iestrēgt netīrumi un piesārņotāji. Daudzas reizes slēptajos plankumos ir palikušas eļļas, tauki un citi netīrumi, kas nav noņemti, jo mēs tos varbūt pat neredzam. Tas galu galā var sabojāt jūsu aprīkojumu un negatīvi ietekmēt darbu, sliktākajā gadījumā tas var padarīt iekārtu nedrošu lietošanā.

Tīrīšana

Atkarībā no tā, kādam aprīkojumam tas tiek izmantots, tas arī var atstāt netīrumu pēdas uz izstrādājumiem vai varbūt mainīt galaprodukta formu un izskatu, kas potenciāli varētu ietekmēt mūsu biznesu.

Tīrot instrumentus un aprīkojumu ultraskaņas tīrītājā, jums nebūs jāuztraucas par šīm lietām. Ultraskaņas tīrītājs noņems visus slēptos eļļas vai tauku pārpalikumus un padarīs jūsu rīkus drošus un ērtus lietošanā. Tīrot zāģus vai asmeņus, vairs nebūs darba drošības apdraudējumu, un jūs ietaupīsiet laiku, vienlaikus tīrot lielāku daudzumu instrumentu.

Rūpnieciskai tīrīšanai mēs piedāvājam plašu tīrīšanas līdzekļu klāstu. Tie ir dažāda lieluma, no 30 līdz 300 litriem, un to frekvence ir 28 kHz, kas nodrošina rūpīgu tīrīšanu.

Mūsu PRO rūpnieciskajiem modeļiem ir nerūsējošā tērauda (SUS 304) tvertnes, kuru biezums ir 2 – 2,5 mm, un tāpēc tās nodrošina ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu ilgu kalpošanas laiku. Bezšuvju tvertne un korpuss novērš ūdens noplūdi.

Rūpniecisko ultraskaņas tīrīšanas ierīču elektronika ir izstrādāta ar optimālu devēju darbību, sildīšanas plāksnēm un ērtu operētājsistēmu, ņemot vērā plašu lietotāju loku.

Mūsu rūpniecības klāsts:

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.