Medicīnas, tetovējums, zobārsts

Dodoties pie ārsta vai zobārsta, mēs vienmēr pamanām, cik tīri ir viņu instrumenti. Tas ir tāpēc, ka higiēna un tīrība ir viena no galvenajām prioritātēm veselības aprūpē. Tas pats attiecas uz tetovējumu māksliniekiem vai ķermeņa pīrsingu studijām. Katrs no viņiem rūpējas, lai visi instrumenti un aprīkojums tiktu iztīrīti, dezinficēti un dezinficēti pirms un pēc lietošanas.

Tieši ultraskaņas tīrīšanas līdzeklis ir ļoti noderīgs. Lielākajai daļai ultraskaņas tīrītāju ir iespēja iestatīt temperatūru un laiku, it īpaši attiecībā uz modeļiem profesionālai lietošanai. Profesionāliem modeļiem parasti ir augstāks temperatūras iestatījums, kā arī ilgāks taimera iestatījums un automātiska izslēgšanās.

Process

Kad priekšmetus ievieto ultraskaņas tīrītājā un ilgāk iztīra augstā temperatūrā, tie arī galvenokārt tiek dezinficēti un bez baktērijām.

Turklāt atkarībā no ultraskaņas tīrītāja izmēra jūs varat vienlaikus notīrīt daudzus priekšmetus un ietaupīt laiku, ko varat izmantot citiem uzdevumiem. Lielākajai daļai medicīniskajā un zobārsta praksē izmantoto aprīkojuma un rīku, kā arī tetovējumu un pīrsingu mākslinieki izmanto mazas, nepieejamas vietas, kuras gandrīz nav iespējams notīrīt.

Atkal risinājums ir ultraskaņas tīrītājs. Kavitācijas burbuļu mazā izmēra dēļ ultraskaņas tīrītājs sasniedz pat mazākās, slēptākās vietas uz tīrāmajiem priekšmetiem.

Tīrīšanas koncentrāts

Lietojot koncentrātu AS-ENZ, kas ir īpaši paredzēts olbaltumvielu atlikumu noārdīšanai, žāvētu asiņu un citu organisko vielu atdalīšanai, tīrīšana ir vēl efektīvāka. Šis spēcīgais šķīdināšanas līdzeklis ar pilnīgu skalojamību ir paredzēts smalkām iekārtām un nav kodīgs, bioloģiski noārdāms risinājums, kas nenozīmē vides vai veselības apdraudējumu.

Visiem mūsu ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu PRO modeļiem ir taimeris, kura darba laiks ir līdz 99 minūtēm ar automātisku izslēgšanos un temperatūras iestatījumu līdz 80 ° C. Papildus tam jūs varat izvēlēties daudz dažādu izmēru un iegūt tādu, kas lieliski atbilst jūsu vajadzībām.

Bieži izmanto tetovējumu mākslinieki un medicīnas darbinieki:

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.