what you can clean

Ko jūs varat tīrīt

Tīrīšanas iespējas

possibilities

Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ultraskaņas tīrīšanu ir “Ko var tīrīt ar ultraskaņas tīrītāju?”

Cilvēkiem, kuri neko daudz nezina par ultraskaņas tehnoloģijām un to, kā ultraskaņas tīrītājs faktiski darbojas, var šķist, ka ar to var tīrīt tikai konkrētus priekšmetus. Nu, tas faktiski ir tieši pretējs tam, kāds ir ultraskaņas tīrītājs. Tā ir viena no daudzfunkcionālākajām mašīnām, ar kādu jūs jebkad saskarsieties, veicot tīrīšanu.

Ultraskaņas tīrīšanu var izmantot gandrīz visu nepieciešamo tīrīšanai. Sākot no zīdaiņu piederumiem, rotaļlietām, pulksteņu siksnām, rotaslietām, monētām, atslēgām, brillēm un lēcām līdz maziem darbarīkiem, galda piederumiem, strūklakas pildspalvām, golfa nūjām, elektroniskām iekārtām, zobārstniecības instrumentiem, ķirurģiskiem instrumentiem, kosmētikas sukām, skuvekļiem, lielākiem instrumentiem un aprīkojumam un daudz vairāk.

Īsākais un vienkāršākais veids, kā atbildēt: “Ko jūs varat tīrīt ar ultraskaņas tīrītāju?” ir pateikt jums to, ko jūs nevarat tīrīt.

Parasti ir divas galvenās priekšmetu kategorijas, kuras nevar tīrīt ar ultraskaņas tīrītāju. Mantas, kuras nevajadzētu iegremdēt ūdenī, jo šķidrums tās sabojā, un priekšmetus, kurus nevar viegli nožūt. Tieši tā. Visu pārējo var tīrīt ultraskaņas tīrītājā.

Lietošana mājās

Sadzīves vajadzībām cilvēki parasti izvēlas vienu no mūsu HOME sērijas tīrīšanas līdzekļiem. Mūsu klienti parasti ir ieinteresēti tīrīt rotaslietas, glāzes, otas un kolekcionējamas monētas putekļu, eļļas un pirkstu nospiedumu noņemšanai. Mazākas vienības no PRO sērijas ir piemērotas arī nelielu automašīnu detaļu, tehnisko instrumentu, ērta darba aprīkojuma, bērnu rotaļlietu un visu veidu vaļasprieku tīrīšanai.

Profesionāla lietošana

Mūsu lielākās PRO sērijas vienības tiek izmantotas arī rūpniecībā un farmācijas instrumentu tīrīšanā. Daudzi zobārsti, tetovējumu mākslinieki un ārsti parasti savu instrumentu un instrumentu sagatavošanai pirms dezinfekcijas izmanto ultraskaņas tīrīšanas līdzekli. Tad mēs izstrādājām visu rūpniecības diapazonu tīrīšanas iekārtām, ko izmanto rūpniecībā un ražošanā. Šajā jomā ultraskaņas tīrītājs darbojas patiešām labi tādā nozīmē, ka jūs varat iegremdēt lielu daudzumu priekšmetu tvertnē un gaidīt, kamēr tīrītājs veiks savu darbu. Mēs piedāvājam plašu tīrīšanas risinājumu klāstu atkarībā no tā, kādu netīrumu jūs mēģināt notīrīt, un no tīrāmajiem materiāliem. Tādēļ jūsu tīrīšanas darbs kļūst vēl vienkāršāks un ātrāks.

Degazēšana ir iespēja mūsu PRO-S sērijas modeļiem, kas sagatavo šķidrumu iespējami ātrai tīrīšanai. Tas izšķīdina burbuļus no šķidruma, padarot tīrīšanas procesu daudz ātrāku un efektīvāku. Šķīduma sagatavošana pirms tīrīšanas bez šīs funkcijas prasa zināmu laiku, pūles un prasmes. Ar pogu Degas tas tiek izdarīts mazāk nekā minūtē.

Biežumi

Ultraskaņas frekvence 40 kHz nodrošina rūpīgu, bet maigu tīrīšanu, kas piemērota mīkstākiem metāliem, plastmasām un izstrādājumiem ar pulētām virsmām. Šajā frekvencē radītie mazākie burbuļi, visticamāk, nerada virsmas bojājumus, un tie arī labāk spēj iekļūt šaurās vietās, piemēram, šuvēs, plaisās un neredzīgajos caurumos.

Ultraskaņas frekvence 28 kHz nodrošina spēcīgu un ļoti efektīvu tīrīšanu, kas ir optimāli lielām plakanām virsmām. Tam ir spēcīgāks tīrīšanas efekts – tas rada lielākus burbuļus ar lielāku jaudu un tāpēc ir efektīvāks pietiekami stipriem materiāliem.

Pēc pasūtījuma

Mēs pastāvīgi paplašinām savu rūpniecisko tīrīšanas līdzekļu klāstu, taču, attīstoties šai tehnoloģijai, paplašinās arī mūsu klientu bāze. Tādējādi ultraskaņas tīrīšana kļūst atzīta par vienu no visefektīvākajiem tīrīšanas līdzekļiem. Neatkarīgi no tā, vai priekšmeti, kurus mēģināt iztīrīt, ir pārāk lieli, vai arī vēlaties tīrīšanu padarīt vēl automatizētāku. Mēs vienmēr varam runāt par īpaša tīrītāja izveidi tikai jūsu materiāliem un vajadzībām.

Jautājumi

Ja jums joprojām ir šaubas, vai preces, kuras domājat par tīrīšanu, ir piemērotas iegremdēšanai ultraskaņas tīrītājā, lai tā veiktu darbu jūsu vietā, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs vienmēr priecājamies palīdzēt un konsultēt, cenšoties atrast labāko risinājumu jūsu vajadzībām. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu vai mūsu saziņas veidlapu tieši šeit.

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.