kid

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Zīdaiņi dzīvo savu (un mēs uzdrīkstamies teikt, ka visi”s) mežonīgākie sapņi, vienmēr izpētot viņu vidi. Nogaršojot un pieskaroties katrai rotaļlietai telpā un nerūpējoties par pasauli. Lai arī tas ir ārkārtīgi jautri un aizraujoši, tas var radīt nodevu viņu veselībai, jo viņi var viegli uzņemt mikrobus un slimības. Zīdaiņu rotaļlietu tīrīšana ir ļoti svarīga un var būt diezgan vienkārša.

Tātad, kā droši un rūpīgi notīrīt mazuļa piederumus?

Kad domājat par to, kāda veida tīrīšana būtu jāveic zīdaiņu piederumiem, vai jūs domājat noņemt visas baktērijas, piesārņotājus un netīrumus no katras slēptās vietas uz priekšmetiem, kurus bērns lieto, vai ne?

Ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi ir drošākais tīrīšanas rīks, kuru varat izmantot, neuztraucoties par jebkādām blakusparādībām jūsu bērniem.

Kāpēc ir tik svarīgi tīrīt mazuļa zobratus?

Tā kā mazuļi un zīdaiņi pieskaras visam, kas atrodas viņu vidē, ielieciet roku mutē un atkal pieskarieties priekšmetiem, viņi ļoti viegli var pārnest mikrobus. Ja jūs tos uzmanīgi neskatāties, viņi nometīs priekšmetus uz grīdas un tomēr ieliks tos mutē. Šis viss nozīmē, ka jūsu bērni vienmēr saskaras ar baktērijām, baktērijām un citiem piesārņotājiem.

Saskaņā ar pētījumiem rotaļlietas ir visneaizsargātākās pret piesārņotājiem, un tās ir lielisks kanāls vīrusu slimību pārnešanai starp bērniem.

Tagad nevajadzētu aizmirst, ka daži mikrobi ir labi, jo tie palīdz mazuļiem veidot imūnsistēmu. Kad ķermenis ir inficēts ar konkrētu vīrusu, tas uzzina, kā veidot antivielas tā apkarošanai. Nākamreiz, kad tas tiek pakļauts, ķermenis var to apkarot, nesaņemot infekciju. Tas nozīmē, ka jūs nekad nevēlaties apzināti pakļaut savu bērnu baktērijām vai vīrusiem. Ja bērnu piederumu dezinficēšanai, mazgāšanai un tīrīšanai izmantojat drošu tīrīšanas rīku, jūs viņiem izveidosiet drošu vidi.

Kāds ir drošākais tīrīšanas līdzeklis jūsu mazuļa piederumiem?

Ir daudz dažādu zīmolu un personu ieteikumu par labāko izvēli drošiem mazuļu aprīkojuma tīrīšanas līdzekļiem. Lielākā daļa zīmolu koncentrējas uz dabiskiem tīrīšanas veidiem. Ko tieši viņi uzskata ar terminu “dabisks”?

Liels daudzums tā saukto dabisko tīrīšanas līdzekļu bieži tiek kombinēts ar sintētiku un toksīniem. Nav šaubu, ka ir daži tīrīšanas koncentrāti un tīrīšanas līdzekļi, kurus ir droši lietot, taču drošākais tīrīšanas līdzeklis ir ultraskaņas tīrītājs. Ļaujiet mums paskaidrot, kāpēc:

Tīrīšana kļūst ātrāka un vienkāršāka

Zīdaiņu priekšmetu izvēle pēc kārtas, lai tos mazgātu, var būt ļoti laikietilpīga.

Izmantojot ultraskaņas tīrītāju, jūs varat mazgāt un notīrīt vairāk nekā vienu rotaļlietu vienlaikus. Atkarībā no ultraskaņas tīrītāja tvertnes lieluma jūs varat tīrīt vairāk priekšmetu kopā. Jo lielāku izmantojat ultraskaņas tīrītāju, jo lielāks ir mazgājamo priekšmetu daudzums. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet ietaupīt laiku.

Videi draudzīgs produkts

Daudzas no cilvēku izmantotajām tīrīšanas metodēm veicina vides problēmas.

Izmantojot ultraskaņas tīrīšanas līdzekļus, nav spēcīgu ķīmisku vielu, nav jāmaksā papildu maksa par rēķiniem par ūdeni un enerģiju, kā arī nav pagarinātu un atkārtotu mazgāšanas ciklu.

Ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi ievērojami samazina piesārņojumu

Kad jūsu bērna rotaļlietas ir netīras, jūs, visticamāk, mazgājat tās veļas mašīnās, trauku mazgājamās mašīnās vai zem tekoša ūdens. Vai esat kādreiz domājis par to, vai esat spējis atbrīvoties no lielākās kaitīgās baktērijas uz tiem?

Tīrīšana ar šiem instrumentiem negarantē, ka jūs varēsiet noņemt lielāku piesārņotāju procentuālo daudzumu. Tradicionālās tīrīšanas metodes parasti nenogalina ievērojamu baktēriju un citu piesārņotāju procentuālo daudzumu. Bet ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi atbrīvojas no vairāk nekā 99,9% mikrobu un piesārņotāju. Atšķirībā no tradicionālajiem tīrīšanas rīkiem, ultraskaņas tīrītāji neļauj piesārņotājiem pēc to mazgāšanas pieķerties rotaļlietām, drēbēm un citiem bērnu produktiem.

kids playing
Ultraskaņas tīrīšanas līdzekļi sasniedz visas slēptās vietas uz rotaļlietām un instrumentiem

Lielākā daļa rotaļlietu un rīku ar slēptajām vietām mēdz ievietot tādus piesārņotājus kā baktērijas un netīrumus, jūs to nemanāt. Pat ja jūs tos mazgājat, jūs, iespējams, nevarēsit atbrīvoties no piesārņotājiem, it īpaši visslēptākajās daļās.

Tradicionālās tīrīšanas metodes piesārņotājus novērš tikai no viegli sasniedzamām vietām. Kas attiecas uz ultraskaņas tīrītājiem, tie strādā arī vietās, kuras ir grūti sasniedzamas. Ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu kavitācijas procesi sasniedz tās daļas, kuras ir ārkārtīgi grūti mazgāt un notīrīt ar parastajām tīrīšanas metodēm.

Rotaļlietas nav jāizjauc

Rotaļlietas un instrumentus var nākties demontēt, mazgājot tos zem tekoša ūdens vai trauku mazgājamā mašīnā, lai katra detaļa tiktu pienācīgi notīrīta un mazgāta. Tas prasa vairāk laika, un tas var arī sabojāt rotaļlietas un instrumentus.

Kas attiecas uz ultraskaņas tīrītājiem, jums nav jāizjauc neviena rotaļlieta, pirms tās iztīrāt. Viss, kas jums nepieciešams, ir nomest tos ultraskaņas tīrīšanas mašīnas tvertnē un atstāt ultraskaņas tīrītāju, lai veiktu savu darbu.

Tīrīšana ir maiga un nekaitē priekšmetiem

Ultraskaņas tīrītāji maigi attīra un neatstāj nekādas pēdas uz priekšmetiem.

Neatkarīgi no tā, cik priekšmeti ir piesārņoti, ultraskaņas tīrītājs atbrīvosies no instrumentu un rotaļlietu netīrumiem un baktērijām. Kavitācijas procesa burbuļi uzbrūk katram piesārņotājam tūlīt pēc priekšmetu ievietošanas ultraskaņas tīrītājā.

Tos var izmantot praktiski visam

Šis tīrīšanas rīks ir ne tikai mazuļiem piemērots tīrīšanas līdzeklis; tas ir arī ļoti noderīgs, lai iztīrītu galvenokārt visu, ko vēlaties pareizi iztīrīt. Pēc ultraskaņas tīrītāja izmantošanas bērna priekšmetu tīrīšanai varat to izmantot arī mazgāšanai:

  • rotaslietas,
  • pārtikas preces, piemēram, dārzeņi un augļi,
  • virtuves piederumi,
  • un vēl daudz vairāk.

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.