Ultraskaņas tīrītājs

Kā tas strādā

Ultraskaņas tīrīšana var izklausīties kā sarežģīta vai pat zinātniska tīrīšanas metode, taču, tiklīdz jūs saprotat tās procesu, tā faktiski ir diezgan vienkārša.

Ultraskaņas tīrīšana ir ātra un efektīva tīrīšanas metode, kas izmanto ultraskaņas enerģiju, un ar papildu tīrīšanas koncentrātu palīdzību dziļi iekļūst jebkura objekta porās.

Tas nodrošina rūpīgu nevēlamu augsņu noņemšanu no priekšmetiem, kuriem iekļūst ultraskaņas viļņi. Šī tīrīšanas metode ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem netīrumu noņemšanas veidiem no dažādiem priekšmetiem. Ultraskaņas tīrīšanas metode ir balstīta uz kavitācijas efektu.

Kavitācija

Kavitācija ir mikro burbuļu ātras veidošanās un izkliedēšanas process šķidrā vidē. Efekts notiek, kad ultraskaņas viļņi iet caur šķidrumu. Ultraskaņa (augstas frekvences skaņa, ko visbiežāk lieto no 28 līdz 100 kHz) rada pārmaiņus augsts un zems spiediena viļņus, kas rada sīkus burbuļus (dobumus). Viņi sāk augt no mikroskopiskiem izmēriem zema spiediena fāzē, līdz tie saspiež un pēc tam implantējas augsta spiediena fāzē.

Šķidrumā esošās molekulas saduras, atbrīvojot milzīgu enerģijas daudzumu. Enerģija uzreiz paaugstina vietējo temperatūru, radot augstas enerģijas plūsmu, kas vērsta uz objekta virsmu. Burbuļiem ir milzīga enerģija, kas tiek mērķēta, un tā izdalīšana noņem piesārņojumu no tīrāmo priekšmetu virsmas.

Kavitācijas process ir ultraskaņas tīrīšanas pamats.

Ultraskaņas viļņu emisija caur šķidrumu izraisa kavitāciju – mikroskopisku burbuļu veidošanos šķidrumā. Kad šie burbuļi ietriecas objekta virsmā, tie iepludina enerģiju, kas atdala piemaisījumus no objekta virsmas. Mazie burbuļu izmēri ļauj tiem iekļūt plaisās, caurumos, porās, perforācijās un viļņojumos, kurus ir grūti sasniegt, tīrot manuāli. Kavitācija noņem tādus gružus kā putekļus, netīrumus, eļļu, pigmentu, rūsu, taukus, aļģes, sēnītes, baktērijas, kaļķi, kvēpus, vasku un tā tālāk. Materiāli, kas piemēroti tīrīšanai ultraskaņas tīrītājā, ir metāls, plastmasa, stikls, keramika un gumija. Lai iegūtu optimālus tīrīšanas rezultātus, iesakām destilēta ūdens šķīdumu un īpaši sagatavotus ultraskaņas tīrīšanas koncentrātus.

Ultraskaņas tīrītāja lietošana ir ārkārtīgi vienkārša.

Ielieciet tīrāmās lietas komplektācijā iekļautajā grozā. Uzmanīgi ievietojiet grozu ar priekšmetiem ultraskaņas tīrītājā. Uzpildiet tvertni ar destilētu ūdeni vai tīrīšanas koncentrāta šķīdumu. Iemērciet visus priekšmetus tīrīšanas šķīdumā. Iestatiet vēlamo tīrīšanas temperatūru un aktivizējiet tvertnes sildītāju. Kad šķidrums tvertnē sasniedz iestatīto temperatūru, sildītājs izslēgsies. Iestatiet ultraskaņas taimeri atbilstoši tīrīšanas procesa prasībām, atkarībā no tīrīšanas priekšmeta netīruma veida un pakāpes. Kad tīrīšana ir pabeigta, pagaidiet, līdz šķidrums atdziest, un pēc tam uzmanīgi noņemiet grozu ar priekšmetiem. Izskalojiet priekšmetus ar tīru ūdeni. Notīriet netīro tīrīšanas šķidrumu no ultraskaņas tīrītāja. Izmantojiet mīkstu drānu, lai noslaucītu tvertni.

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.