Carbon finish

Kā noņemt oglekli no objektiem?

Vai oglekļa nogulsnes rada galvassāpes jūsu nozarē vai vaļaspriekā? Un jūsu darba rezultāts tāpēc nav ideāls? Vai jūs pavadāt daudz vērtīga laika manuālai noņemšanai?

Mēs sev izvirzījām pārbaudīt, cik ātri un efektīvi mēs varam noņemt oglekli no vēlamajiem objektiem. Šis darbs ar ultraskaņas tīrītāja un piemērota tīrīšanas koncentrāta palīdzību kļūst vēl vienkāršāks.

Pamati

Pirmkārt, nedaudz par ultraskaņas tīrīšanas pamatiem. Vairāk par ultraskaņas tīrīšanu varat izlasīt mūsu iepriekšējos emuāra ierakstos, piemēram: * Kā tas darbojas *.

Ultraskaņas tīrītāji darbojas pēc ultraskaņas viļņu principa, kas iet caur šķidrumu. Lielākajai daļai ultraskaņas tīrītāju modeļu tvertnes apakšpusē ir piestiprināti pārveidotāji, kas izstaro ultraskaņas viļņus. Šie viļņi izplatījās caur šķidrumu tvertnē. Ar enerģijas palīdzību no šiem mikroburbulīšiem, kas skar objektu un sabojājas, tiek noņemti piemaisījumi uz objektiem.

Pašā ieviešanā ir labi paturēt prātā, ka viļņi nāk no tvertnes dibena, un tāpēc to jauda šajā virzienā ir vislielākā, kā arī tīrīšanas efekts. Ultraskaņas jauda, biežums, šķidruma temperatūra, tīrīšanas koncentrāts un tīrīšanas laiks arī veicina piemaisījumu noņemšanu.

Oglekļa atdalīšana

Tagad atgriezīsimies pie mūsu lietas. Pirmkārt, mēs izsmidzinājām priekšmetus ar atšķaidītu AS-MLP tīrīšanas koncentrātu, kas ir spēcīgs attaukošanas līdzeklis un sāka netīrumu sadalīšanos. Šajā laikā mēs sagatavojām ultraskaņas tīrītāju PRO 300 – 28 kHz un šķidrumu uzkarsējām līdz 40 ° C. 2% AS-MLP tīrīšanas koncentrāta pievienošana ūdenim. Pateicoties ķīmiskajam sastāvam, šis tīrīšanas koncentrāts paātrina piemaisījumu noņemšanu no priekšmetu virsmas. Mēs atstājām tīrītāju darboties divus ciklus bez priekšmetiem iekšā, jo mēs vēlējāmies, lai temperatūra un tīrīšanas koncentrāts būtu vienmērīgi sadalīti pa tvertni. Tajā pašā laikā mēs noņēmām visus liekos gaisa burbuļus, kas sabojātu tīrīšanas procesu. Jūs varat padarīt šo procesu vēl ātrāku ar mūsu Degas modeļiem PRO S.

Apstrādājiet un pabeidziet

Pārbaudot, mēs izvēlējāmies divus 30 minūšu ciklus 40-50 ° C temperatūrā. Pēc ciklu pabeigšanas priekšmetus noskaloja ar tekošu ūdeni un žāvēja.

If you are not satisfied with the result, you can manually “rub” the object during the cycles. This way you accelerate the removing of carbon, or continue with an additional cycle or two in the ultrasonic cleaner.

carbon removal process

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.