vegetables and fruits

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Mēs visi zinām, ka pirms ēšanas dārzeņus un augļus ir svarīgi mazgāt, lai pārliecinātos, ka tie ir droši un tīri, vai ne?

Tāpat kā visi, jūs droši vien mazgājat savus dārzeņus un augļus zem tekoša krāna virtuves izlietnē vai bļodā. Šim nolūkam mēs vēlētos iepazīstināt ar mūsu HOME 2500 ultraskaņas tīrīšanas ierīci. Tā ir ultraskaņas tīrīšanas mašīna, kas izmanto frekvences skaņu, lai efektīvi un efektīvi notīrītu visu veidu priekšmetus. Rūpīga dārzeņu un augļu tīrīšana var ļoti pozitīvi ietekmēt jūsu veselību kopumā.

Runājot par veselības apziņu, šķiet, ka visam, ko izmantojam ikdienas dzīvē, ir nelabvēlīga ietekme un tas var negatīvi ietekmēt mūsu dzīvi. Neatkarīgi no tā, cik efektīva šāda ierīce vai sīkrīks var būt. Tas varētu likt aizdomāties par tādu mašīnu kā ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu ietekmi uz jūsu veselību. Tāpēc mēs esam šeit, lai parādītu, kā ultraskaņas tīrītājs var pozitīvi ietekmēt jūsu veselību, attīrot augļus un dārzeņus.

Ko ultraskaņas tīrītājs nodara jūsu augļiem un dārzeņiem?
Wash and clean

Pirms tehnoloģija tika izstrādāta līdz šim posmam, dārzeņu un augļu novākšanai lauksaimnieki lielākoties izmantoja bioloģiskās lauksaimniecības metodes un paņēmienus. Viņi nodrošināja drošu ražas novākšanu, izmantojot augsni un stādīšanai dabiskos kompostus un kūtsmēslus. Mūsdienās izplatās komerciālā lauksaimniecība, tāpēc dabiskās audzēšanas metodes vietā ir pesticīdi, mēslošanas līdzekļi un ķīmiskās vielas. Visas šīs lietas atstāj atliekas augļos un dārzeņos vai uz tiem. Atlikumi var kaitēt jūsu veselībai daudzos dažādos veidos.

Tātad, kā palīdz ultraskaņas tīrīšanas mašīna?

Ievietojot priekšmetus ultraskaņas tīrītājā, mazgāšanai tiek izmantots process, ko sauc par kavitāciju, galvenokārt dezinficējot, noņemot netīrumus un tīrot pārtikas produktus. Bez tam, ir daži veidi, kā tīrīšanas mašīna padara jūsu augļus drošākus patērēt.

Ultraskaņas tīrītāji izmanto šo tehnoloģiju, kurai ir skaņas spiediena vilnis, kas darbojas frekvencē, kas pārsniedz cilvēka dzirdes augšējo dzirdamo robežu. Lielākā daļa ultraskaņas tīrīšanas ierīču darbojas ar frekvenci no 20 kHz līdz 40 kHz. Kad ierīce ir pievienota strāvas kontaktligzdai un ieslēgta, to pārveidotāji ģenerē ultraskaņu. Pēc tam ultraskaņa rada ultraskaņas viļņus, mainot izmēru, vienojoties ar elektronisko signālu.

Ultraskaņas spiediena vilnis rada daudzus mikroskopiskus vakuuma burbuļus, kas uzbrūk, iznīcina vai noņem visus baktērijas, baktērijas, netīrumus un citus dārzeņu un augļu piesārņotājus.

Spēcīga skaņas spiediena viļņa rezultātā ūdenī rodas tūkstošiem nelielas saspiešanas viļņu. Tas saplēš ūdeni un izceļ procesu, kas pazīstams kā kavitācija. Šis process rada miljoniem mikroskopisku vakuuma burbuļu. Tieši burbuļi attīra un mazgā jūsu augļus, dārzeņus un citus mājsaimniecības priekšmetus. Šī tehnoloģija pastāv jau gadiem ilgi, un to izmanto rūpniecībā un medicīnā, lai veiktu spēcīgu un efektīvu tīrīšanu.

Dārzeņu un augļu pagatavošanā palīdz ultraskaņas tīrīšanas mašīnas

Situācijā, kad pārtikas priekšmetiem nepieciešama nopietna tīrīšana, lai notīrītu netīrumus, ultraskaņas tīrīšanas mašīna var palīdzēt padarīt procesu vieglāku.

Tas palīdz saglabāt augļus un dārzeņus

Ultraskaņas jauda izraisa fizikālas un ķīmiskas izmaiņas bioloģiskajās struktūrās, samazinās patogēno un bojāto mikroorganismu daudzums.

Tas palīdz uzturēt dārzeņu un augļu kvalitātes parametrus

Neatkarīgi no tā, kāda veida ultraskaņas tīrīšanas mašīnu jūs izmantojat, augļu kritiskā kvalitāte tiek saglabāta. Jaunākie pētījumi ir parādījuši, ka ultraskaņas tīrītāja lietošana ilgstošas ​​uzglabāšanas laikā var palēnināt svaigu produktu kvalitātes pazemināšanos.

Ultraskaņas tīrītājs var palīdzēt tīrīt vietas, kas nav viegli pieejamas

Neapšaubāmi, mazgājot dārzeņus un augļus, kā arī citus pārtikas produktus, piemēram, vistu un gaļu zem tekoša ūdens, ir dažas slēptas vietas, kuras jūsu rokas, iespējams, nesasniedz. Bet ar ultraskaņas tīrītāju tas ir ļoti efektīvs, lai sasniegtu grūti tīrāmās priekšmetu vietas. Tas nozīmē, vai ķīmiskās atliekas ir augļu iekšpusē vai uz augļiem, ultraskaņas tīrītājs tos var izskaust, lai uzlabotu ēdamo drošību.

Tagad, kad zināt, ko ultraskaņas tīrītājs dara ar jūsu augļiem un dārzeņiem, vai esat domājis par tīrīšanas procesa ietekmi?

Vai ultraskaņas tīrīšanas process var negatīvi ietekmēt jūs?

Kā mēs jau minējām iepriekš, ultraskaņas tīrīšanas mašīna izmanto kavitācijas procesu, un tā ir droša enerģija. Mūsu Home 2500 darbojas 40 kHz diapazonā. Ievērojot dažus piesardzības pasākumus, enerģijai, kas tiek izmantota jūsu produktu tīrībai, nav zināmas ietekmes uz cilvēka anatomiju.

Ultraskaņas tīrīšanas mašīnas ietekme uz jūsu labsajūtu

Pirms mēs ienirstam ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu ietekmē jūsu veselību, ļaujiet man sākt jautāt, vai jūs zināt, kā piesārņotu augļu un dārzeņu lietošana var ietekmēt jūsu vispārējo veselību.

Cilvēki, kas ēd augļus ar netīrumu atlikumiem, var saskarties ar dažāda veida veselības problēmām. Tie var būt vēdera krampji, caureja, elpošanas problēmas, trauksme, reibonis, slikta dūša, smadzeņu veselības un ķermeņa koordinācijas samazināšanās un daudz kas cits.

Secinājums

Visu veidu netīrumi var piesārņot dārzeņus, izraisīt to sabrukšanu un izraisīt arī dažas slimības. Ņemot to vērā, tika darīta pieejama ultraskaņas tehnoloģija. Atšķirībā no citām tīrīšanas metodēm un dezinfekcijas paņēmieniem, mūsu HOME 2500 ultraskaņas tīrītājs būs efektīvāks. Tas noņem piemaisījumus un piesārņotājus, vienlaikus saglabājot svaigu dārzeņu krāsu, barības vielas un struktūru drošam un veselīgam patēriņam.

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.