Ultraskaņas tīrītājs

Auto Moto

Daudzas reizes mēs pat nedomājam tīrīt lietas, kuras ir ļoti grūti tīrīt, jo šķiet, ka tas ir gandrīz neiespējams uzdevums.

Izmantojot ultraskaņas tīrītāju, automašīnu un motociklu detaļu tīrīšanas process kļūst bez piepūles!

Automašīnu un motora detaļu tīrīšanā viens no galvenajiem jautājumiem ir eļļa un smērvielas, un otrais lielākais jautājums ir grūti sasniedzamās vietas. Lietojot ultraskaņas tīrītāju, tas vairs neuztraucas, jo viss, kas jums jādara, ir ievietot grozā priekšmetus, kuriem nepieciešama tīrīšana, ieslēgt tīrītāju un atstāt to darīt savu darbu.

Tīrīšanas process ir daudz ātrāks, ja ūdens tiek uzkarsēts ap 50 – 60 grādiem pēc Celsija. Ja tvertnē ievietojat aukstu ūdeni, pirms pievienojat detaļas tīrīšanai, ieteicams kādu laiku ieslēgt sildītāju kopā ar kavitāciju.

Neatkarīgi no tā, cik netīri ir priekšmeti vai cik paslēpti ir uz tiem esošie piesārņotāji, ultraskaņas tīrītājs atbrīvosies no visiem netīrumiem. Visiem mūsu ultraskaņas tīrīšanas līdzekļu PRO modeļiem ir taimeris, kura darba laiks ir līdz 99 minūtēm ar automātisku izslēgšanos un temperatūras iestatījumu līdz 80 ° C.

Atkarībā no vienumu lieluma un skaita, kurus vēlaties tīrīt vienlaikus, varēsiet izlemt par ultraskaņas tīrītāja izmēru.

Kavitācija, kas veic lielāko daļu darba tīrīšanas laikā, mums ir arī īpaši tīrīšanas risinājumi. Lai ātrāk tīrītu un iegūtu labākus rezultātus, tie ir jāizmanto ultraskaņas tīrītājā.

Koncentrātu tīrīšana

Eļļu un taukus ir grūti noņemt, un dažreiz neatkarīgi no tā, cik reizes jūs tīrāt priekšmetu, daži no tiem joprojām pie tā pielīp. AS-CARB ir tīrīšanas koncentrāts, kas īpaši paredzēts oglekļa, tauku, eļļas un vispārējo piemaisījumu noņemšanai no karburatoriem un dzinēja daļām, kas izgatavotas no misiņa, alumīnija un jutīgiem materiāliem.

Bieži pirkts automašīnu un motociklu detaļu tīrīšanai

Auto Moto

Ko jūs varat tīrīt

Medicīnas, tetovējums

Kā tas strādā

Dārzeņu un augļu tīrīšana

Aplauzuma suku tīrīšana

Kā tīrīt bērnu rotaļlietas

Mēs tīrām, atjaunojam, atdzīvinām

Tīrīšana

Vairāk lietu vajadzētu saglabāt un iztīrīt, nevis aizstāt ar jaunām. Mūsu ideja ir sniegt jums labāko variantu jūsu mājas vai darba videi.

Klientu apkalpošana

Mēs piedāvājam pilnu atbalstu un zināšanas par ultraskaņas tīrīšanu. Mūsu komanda ir gatava uzlabot jūsu darbu un palīdzēt jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Attīstība

Mūsu uzmanības centrā ir uzklausīt klientus, izprast viņu vajadzības un nodrošināt ārkārtīgi plašu ultraskaņas tīrīšanas līmeni.